Systemy przesuwne ROC DESIGN. Twój własny loft!

Zajrzyjcie na Instagram: białe ściany, szare meble, czarne dodatki. Rzućcie okiem na blogi: cegła na ścianach, beton na suficie, stal jako dekoracja. Przekartkujcie magazyny wnętrzarskie: surowy klimat, przestronne wnętrza, dużo światła. Nie ma wątpliwości – pokochaliśmy wnętrza urządzone w stylu loftowym. Seria systemów do drzwi przesuwnych ROC DESIGN to szansa na własny loft w każdym wnętrzu!

POLSKI PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Produkowane w Polsce systemy loftowe ROC DESIGN cechuje najwyższa jakość: elementy systemów są pokryte certyfikowaną powłoką o wysokim stopniu udarności, a najwyższej klasy mechanizmy jezdne zapewnią bezawaryjną pracę przez lata. Macie na to naszą dożywotnią gwarancję! Powłoka, którą pokryte są wszystkie elementy systemów ROC DESIGN, jest na co dzień wykorzystywana w przemyśle motoryzacyjnym.

Przystosowując tę technologię do potrzeb systemów drzwi przesuwnych zyskaliśmy dwa atuty: najwyższą wytrzymałość i bogatą paletę kolorystyczną. W ofercie podstawowej proponujemy 4 kolory, jednak szereg innych możemy wykonać na specjalne zamówienie.  

NOWE WYDANIE KLASYKI

Wózki ROC DESIGN cechuje design nawiązujący do historycznych okuć drzwi przesuwnych produkowanych przez firmę Mantion w początkach jej działalności sięgających 1920 r. Blisko sto lat później klasyczne wzornictwo zostało udoskonalone przez naszych projektantów tak, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. ROC DESIGN łączy w sobie unikalny charakter z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

STWÓRZ ZESTAW NA MIARĘ

Sam skomponuj własny zestaw! Wybierz wózki w kształcie, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb i dobierz do nich prowadnicę odpowiedniej długości i koloru. Zarówno wózki, jak i prowadnice występują w 4 podstawowych kolorach:

  • czarny,
  • szary,
  • biały,
  • rdza.

Prowadnice występują w następujących długościach:

  • 1950 mm,
  • 2066 mm,
  • 2400 mm.

ULEPSZ SYSTEM DZIĘKI DODATKOM

Domykacz Roc Design to dedykowany mechanizm spowalniający i łagodnie domykający drzwi. Umieszczony po wewnętrznej stronie prowadnicy nie zaburza widoku zabudowy. Silent-stop można zamontować po obu stronach prowadnicy, zapewniając łagodne domykanie drzwi z prawej i z lewej strony.

Mechanizm SYMETRIC pozwala na zamontowanie dodatkowych drzwi umożliwiając ich symetryczne, jednoczesne otwieranie i zamykanie. Atutem zestawu jest niezwykle dekoracyjne połączenie synchronicznie działających rolek systemu.

Dwa typy tulejek dystansowch pozwalają na montaż drzwi o innej grubości niż zapewnia standard. Tuleje do wózków przeznaczone są do drzwi o grubości 16-25 mm, natomiast tuleje do prowadnicy dają możliwość zamocowania grubszych drzwi, od 45 do 52 mm.

Uniwersalny prowadnik dolny, dzięki regulowanej podstawie, umożliwia zamocowanie drzwi różnych grubości, bez konieczności ich frezowania. Prowadnik jest montowany do ściany, dzięki czemu nie trzeba wiercić w podłodze.

INSPIRACJE NIGDY SIĘ NIE KOŃCZĄ

Systemy loftowe to nasza specjalność. Wiemy na ich temat prawie wszystko. I chętnie się tą wiedzą podzielimy. Pomożemy Ci stworzyć Twój własny loft! Zajrzyj do naszych social mediów i przekonaj się, że systemy loftowe sprawdzą się w wielu wnętrzach. Również w Twoim! Obserwuj nas na FacebookuInstagramie i Pintereście. Niech nie ominie Cię żaden z naszych pomysłów.

  • No products in the cart.